37. Anyway…

Boli mnie. Oj, jak mnie boli. Okres powinien mieć możliwość włączenia i wyłaczenia w razie potrzeby czy checi. Po co mamy się my – kobiety, męczyć? Sama podczas tych dni mam problemy ze spaniem i za cholerę nie mogę się wyspać. Dzisiaj w nocy budziłam się chyba z naście razy.

image

Zaczęłam czytać tak modne ostatnio City of bones, chcąc sprawdzić czym ludzie się tak zachwycają. Nie jestem jakoś porwana przez tą książkę i zastanawiam się, czy to wina tego, że piętnaście lat mialam siedem lat temu i nieco wydoroślałam, czy może czegos innego. Po tym, co już przeczytalam mogłam zauważyc, jak prosty jest styl pisania i jak absurdalne są niektóre zachowania bohaterów. Przypomina mi to dość mocno moje pierwsze kroki w literacko-blogowym świecie, kiedy większości wydarzeń nie przemyślałam, a postaci zachowywały się jakby ktoś nakręcił w nich mechanizm głupoty i bezmyślnego działania. Co do stylu, ta prostota przywodzi mi na myśl Fifty Shades of Grey, ale przecież to drugie, to grafomański pornol i lepiej zachwycać się bajką dla nastolatek…
Nie mam tu na celu wlewanie samej sobie, tylko przedstawiam własne odczucia. Wydaje mi się, że pisze na tyle dobrze, żeby móc wyrażać w ten sposób swoją opinię. Oczywiście moja opinia zweryfikuje się podczas dalszego czytania, póki co, jest taka.
Ostatnio trafiłam na artykulik, czy może raczej wywiad. Autor podawał się za dziennikarza, a sam tekst był totalnym bajzlem na kółkach, jakby pisało je dziecko ze szkoły podstawowej. Trochę tego i tamtego, a na dokładkę jeszcze tamtego.

imagine all the people living life in peace

Miałam pojęczeć na sezonowców, ale słucham sobie Imagine Johna Lennona i jakoś przeszła mi ochota na to. Zbyt pozytywnie jestem nastawiona w tej chwili. Za chwile ruszę swój szacowny tylek do kuchni, gdzie wezmę się za pieczenie muffin zamówionych wczoraj przez moja mame, a potem pojęczę na okres. Innymi słowy życie.

Reklamy

3 thoughts on “37. Anyway…

  1. Zamawiam jednego muffina. Co do okresu to sie zgadzam, musi koniecznie mieć wylacznik. I owszem, masz prawo krytykować grafomanskie kaszaloty, nawet ja to robie bo zastanawiam sie dlaczego robia taka kariere…

  2. Tekst z tego obrazka pochodzi z piosenki A perfect circle- Imagine. Piosenka jest utrzymana w ciekawym klimacie- sprawdz sama.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s