Powiadomienia.

W celu usprawnienia powiadamiania proszę aby każdy czytelnik wypełnił tą ankietkę, którą widzicie pod spodem.

Name – wasze imię/ksywka/nick.

Sposób powiadomienia – wpisujecie, jak byście chcieli być powiadamiani.

e-mail/gg/twitter/etc – podajecie adres e-mail, numer gg, nick na twitterze, lub cokolwiek, co ma umożliwić powiadomienie.

Wybrany blog – podajecie mi nazwę bloga, którego mają dotyczyć powiadomienia. Przypominam, że prowadzę 4 blogi: #ALEXOLOGY, Possibility, Ballad Of Mona Lisa oraz one-shoty. Wpisać proszę nazwy blogów, które was interesują. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wszystkimi wpisuje po prostu słowo „wszystkie”.

Uwagi – jeśli macie jakieś uwagi na temat blogów, lub sprawę do mnie, możecie to przedstawić w tym miejscu. (to pole nie jest wymagane)

!!! Jest jedna zasada powiadomień: pod każdą notką, o której będę powiadamiać, proszę o komentarz. Nie chodzi mi o nabijanie statystyki, tylko po prostu chcę mieć pewność, że ktoś nadal jest zainteresowany powiadomieniami. Zasada powiadomień: powiadomiony pozostawia pod notką komentarz podpisany nickiem użytym do wypełnienia zgłoszenia. Treść komentarza wystarczy jeśli będzie brzmieć „obecny” lub, jeśli notka zostanie przeczytana, „przeczytane”. Myślę, że taki komentarz to nie jest wiele, a ułatwi mi to nieco życie. Przy braku takowego komentarza przez kilka notek pod rząd, powiadamiany będzie usunięty z listy. Na liście będą widniały jedynie wasze imiona/nicki/ksywy, reszta detali pozostanie jedynie dla mnie.

Lista powiadamianych:

  • N!k! – twitter
  • nikkiana – e-mail

NOTE: Ze względu na możliwe częste pojawianie się notek na tym blogu, będę powiadamiać tylko o wybranych.

Reklamy