who I really am.

Living with no regrets.

Living dreams no matter what.

Living life to the fullest.

PIERODŻIS TEAM.

Vampire fan.

₪ ø lll ·o.

.proud echelon & believer.

Tak brzmi moje bio na większości portali. Dlaczego tak a nie inaczej? Bo to mnie określa, pokazuje jasno kim jestem. Żyję nie żałując swoich czynów, żyję swoimi marzeniami bez względu na wszystko i żyję pełnią życia. Jestem dumnym pierodżisem (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, a reszta nie musi). Moją little obsession jest wampirza tematyka. Moim życiem jest muzyka pewnego wyjątkowego, choć może nie idealnego, zespołu.

„Never regret. If it’s good, it’s wonderful. If it’s bad, it’s experience.”

To cała ja, co tu dużo mówić, ale jeśli jednak już ktoś to czyta to może powiem o sobie coś więcej.

W lutym 2012 roku stuknie mi oczko, a dokładniej 28 lutego skończę 21 lat. Przyjaciele i znajomi mówią na mnie Alex, rodzina używa raczej mojego prawdziwego imienia, ale dla was pozostanę Alex. Mieszkam sobie w pewnym pięknym mieście gdzieś tam w Europie, a dokładniej w Polsce. Planuję rozpocząć studia jak tylko sobie na nie zarobię, a potem chcę spełniać marzenia. Jestem nie do końca normalną osobą, wesołą, niekiedy zamyśloną, często spotkać mnie można na Marsie (zwłaszcza w okresie po-koncertowym). Wśród osób obcych czuję się niepewnie, jestem nieśmiała, ale to się zmienia, jeśli poznam kogoś bliżej.

Czego słucham? Ciężko właściwie jednoznacznie stwierdzić. Uwielbiam brzmienie gitar i perkusji, zwłaszcza na żywo. Moimi ulubionymi zespołami są: QueenGreen Day30 seconds to mars, U2, PlaceboRevolverheldMuse i parę innych.

Co lubię robić? Czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy. Najbardziej jednak lubię spędzać czas z bliskimi mi ludźmi, dzielić z nimi smutki i radości, wspólnie kreować wspomnienia.

„Use your imagination not to scare yourself to death but to inspire you to live.” – Shannon Leto

Co jest moją pasją? Pisanie. Zdecydowanie, pisanie. Piszę dla przyjemności, żeby oderwać się od rzeczywistości, bo pragnę tworzyć swoją wizję świata. Tworzę opowiadania, które w większości można określić mianem fan fiction, ale jeśli piszę o jakimś zespole, to nie myślcie sobie, że należę do tych fanek, które marzą o odwzajemnieniu ich wielkiej miłości do idola. Ja już swoją miłość znalazłam, więc jak już wspomniałam, piszę dla czystej przyjemności pisania.

„Music can change the world because it can change people” – Bono

Kogo podziwiam? Ludzi, którzy żyją swoim życiem mimo trudności i idą przez to życie z podniesioną głową. Poza tym, podziwiam parę „sław” takich jak Bono, Angelina Jolie, Jan Paweł II, Freddie Mercury czy Jared Leto. Może i nie brzmi to dla niektórych zbyt poważnie, ale tak jest. Podziwiam ich za to co robią lub robili, za to kim są, jak potrafią zmieniać świat swoimi słowami, czynami.

„I live by the rule that you should follow your dreams, no matter what you do – you should follow your dreams” – Jared Leto

Znaki szczególne? Obsesja na punkcie własnego telefonu, nie, nie jest nim lityl szajni blackberry. Prócz tego na lewym kolanie mam bliznę po wypadku na rowerze.

Ukochane piosenki? The Story by 30 seconds to mars, City of Blinding Lights by U2, 21 guns by Green Day, The Show Must Go On by Queen, We are the champions by Queen, Illuminated by Hurts, Fallen by 30 seconds to mars, Boulevard of broken dreams by Green Day, Generation Rock by Revolverheld, Iris by Ronan Keating (tak, wolę jakoś to wykonanie od oryginału), Rolling in on a burning tire by The Dead Weather.

Z czego jestem dumna? Z tego kim jestem, a jestem Polką, marzycielką, and I’m a part of the Echelon family.

„To define is to limit” – Oscar Wilde

Czy wierzę w Boga? Wierzę, że jest jakaś siła wyższa, która utrzymuje jako taki porządek na tym świecie, ma na nas oko. Chrześcijanie mogą nazywać tę siłę Bogiem, wyznawcy judaizmu – Jahwe, a muzułmanie – Allahem. Na pytanie czy wierzę w Boga, odpowiem wierzę, bo wierzę w tą siłę, która nas pilnuje, a że zostałam wychowana w religii katolickiej, nazywam ją Bogiem.

„Don’t regret anything you do, ’cause in the end it makes you who you are.”

Co jest dla mnie ważne? Miłość, rodzina, przyjaźń, pasja, muzyka.

Reklamy